Svatby

“Vážená paní Zahálková,
chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za příjemný svatební den na Karlově Koruně, který jsme si užili i navzdory nepřízni počasí. Také děkujeme za umožnění focení v interiéru zámku, které nám zážitek ještě zpestřilo.
Zdraví a pěkný den přejí

-Petra Žáčková a Zdeněk Kašpar

“Dobrý den. Ještě jednou vám moc děkuji, že jste mi poskytli vaše prostory pro obléknutí. Byli jsme moc spokojení především s focením ve vnitřních prostorech. Z důvodu nepříznivého počasí venku jsme alespoň udělali více fotek vevnitř. Nic bychom neměnili, vše proběhlo dobře. Díky vašemu zámku máme krásné fotky a vzpomínky.

-Děkujeme s pozdravem Helena Podzimková (Švarcová)


Výlety pro MŠ

“Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům za příjemně strávený den na zámku Karlova Koruna. Nejen dětem, ale i nám učitelkám se velmi líbil program Z pohádky do pohádky. Vše bylo umocněno vyprávěním princezny průvodkyně a na závěr nás čekala audience u královny. Děti byly pozorné a reagovaly na všechny hádanky, komnaty byly opravdu jako v pohádce. Velkým zážitkem bylo fotografování v pohádkových kostýmech. Vše plynule navazovalo, nikde žádné prostoje. Po obědě jsme s dětmi prošly krásný zámecký park podle Pohádkové cesty. Navíc jsme měly i pěkné počasí, takže děti byly maximálně spokojeny, dostaly ještě malé dárečky na památku včetně fotografie. Těšíme se na další návštěvu s novými dětmi. Děkuji a přeji krásný den.

-MŠ, “Škola hrou” Praha 10, Horní Měcholupy

“Dobrý den, s programem Z pohádky do pohádky jsme byli velice spokojeni. Děti si užily krásnou atmosféru, poslechly pohádky, které neznaly a ještě si odvezly překrásnou fotografii. Tento program můžeme vřele doporučit i ostatním MŠ. Těšíme se na další spolupráci s Vámi. Děkujeme a přejeme krásné prázdniny, mnoho návštěvníků a další velmi pestré programy pro děti.

-Děti a učitelky ze třídy Veverky z Bělohradské mateřské školy z Lázní Bělohrad.

Svatby

Dobrý den.

Moc Vám chceme poděkovat za spolupráci a pomoc při našem svatebním dni. Vše proběhlo naprosto skvěle, dokonce možná lépe než jsme si představovali. Komunikace byla vždy skvělá a my, a myslím, že i naši hosté si celou svatbu velmi užili. Největší výhodou byla možnost obřadu i hostiny na jednom místě a ještě v nádherném areálu zámeckého parku. Fotografie ze svatby ještě nemáme, ale po domluvě s fotografkou Vám ráda nějaké fotografie pošlu.Ještě jednou děkujeme za neopakovatelný den a doufáme, že se k Vám zase brzy přijedeme podívat.

      S pozdravem

     -Zuzana Skarková-