Dary z lesů

Úctu k přírodě máme v krvi a o její dary poctivě pečujeme už stovky let. Spojili jsme tradiční i současné receptury s čerstvými surovinami z našich lesů a hospodářství. Vzešla chuť, která v sobě snoubí čistotu přírody s citlivou péčí hospodáře. Chuť, která se vám nezají.

Daňci a mufloni žijí v oboře Kněžičky, která se rozkládá na více než 600 hektarech a je jednou z nejstarších obor v republice. Srnčí a černá zvěř žijí přirozeně ve volných honitbách na ploše přesahující 8.000 ha.

Nabízíme lokální zvěřinu odpovídající biokvalitě. Rozvíjíme vztahy s místními podnikateli a preferujeme dlouhodobou spolupráci pod značkou Kinský dal Borgo.

Naše zvěřina a produkty

Zvěřinu dodáváme v kvalitní kuchyňské úpravě, vakuově balenou, hluboce zmrazenou nebo chlazenou dle požadavků zákazníka. Respektujeme rytmus přírody, proto je nabídka zvěřiny závislá na lovecké sezóně. Kontaktujte pro aktuální nabídku produktů.

ceník & galerie
ceník & galerie

Dárkové balíčky

Připravili jsme pro vás balíčky se zvěřinovými produkty rodinné značky Dary z lesů Kinský dal Borgo. V balíčcích od této značky naleznete klobásy, salámy a paštiky, doplněné kvalitními likéry a vínem, osobně vybranými a vyzkoušenými rodinou Kinský dal Borgo.

Balíčky jsou vhodným dárkem pro blízké a známé, radost jimi uděláte i svým obchodním partnerům či zaměstnancům. Dárky na vaše přání opatříme firemním logem nebo věnováním.

nabídka
nabídka

Kontaktujte nás

Tomáš Herčík
objednávky

+420 603 581 659
daryzlesu@kinsky-dal-borgo.cz

poptávkový formulář
poptávkový formulář