Svatby

“Vážená paní Zahálková,
chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za příjemný svatební den na Karlově Koruně, který jsme si užili i navzdory nepřízni počasí. Také děkujeme za umožnění focení v interiéru zámku, které nám zážitek ještě zpestřilo.
Zdraví a pěkný den přejí

-Petra Žáčková a Zdeněk Kašpar

“Dobrý den. Ještě jednou vám moc děkuji, že jste mi poskytli vaše prostory pro obléknutí. Byli jsme moc spokojení především s focením ve vnitřních prostorech. Z důvodu nepříznivého počasí venku jsme alespoň udělali více fotek vevnitř. Nic bychom neměnili, vše proběhlo dobře. Díky vašemu zámku máme krásné fotky a vzpomínky.

-Děkujeme s pozdravem Helena Podzimková (Švarcová)


Výlety pro MŠ

“Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům za příjemně strávený den na zámku Karlova Koruna. Nejen dětem, ale i nám učitelkám se velmi líbil program Z pohádky do pohádky. Vše bylo umocněno vyprávěním princezny průvodkyně a na závěr nás čekala audience u královny. Děti byly pozorné a reagovaly na všechny hádanky, komnaty byly opravdu jako v pohádce. Velkým zážitkem bylo fotografování v pohádkových kostýmech. Vše plynule navazovalo, nikde žádné prostoje. Po obědě jsme s dětmi prošly krásný zámecký park podle Pohádkové cesty. Navíc jsme měly i pěkné počasí, takže děti byly maximálně spokojeny, dostaly ještě malé dárečky na památku včetně fotografie. Těšíme se na další návštěvu s novými dětmi. Děkuji a přeji krásný den.

-MŠ, “Škola hrou” Praha 10, Horní Měcholupy

“Dobrý den, s programem Z pohádky do pohádky jsme byli velice spokojeni. Děti si užily krásnou atmosféru, poslechly pohádky, které neznaly a ještě si odvezly překrásnou fotografii. Tento program můžeme vřele doporučit i ostatním MŠ. Těšíme se na další spolupráci s Vámi. Děkujeme a přejeme krásné prázdniny, mnoho návštěvníků a další velmi pestré programy pro děti.

-Děti a učitelky ze třídy Veverky z Bělohradské mateřské školy z Lázní Bělohrad.

Svatby

Dobrý den.

Moc Vám chceme poděkovat za spolupráci a pomoc při našem svatebním dni. Vše proběhlo naprosto skvěle, dokonce možná lépe než jsme si představovali. Komunikace byla vždy skvělá a my, a myslím, že i naši hosté si celou svatbu velmi užili. Největší výhodou byla možnost obřadu i hostiny na jednom místě a ještě v nádherném areálu zámeckého parku. Fotografie ze svatby ještě nemáme, ale po domluvě s fotografkou Vám ráda nějaké fotografie pošlu.Ještě jednou děkujeme za neopakovatelný den a doufáme, že se k Vám zase brzy přijedeme podívat.

      S pozdravem

     -Zuzana Skarková-

 

Příměstský tábor

Dobrý den,

ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na organizaci letošního tábora na Vašem zámku. Dcera chodila každý den nadšená, stejně jako předchozí dva roky. Zábava pro děti je vždycky skvěle vymyšlená a zorganizovaná, nikdy jsem od dcery neslyšela špatného slova na cokoli z celého týdne.

Proto ještě jednou děkuji a přeji mnoho zdarů.

S pozdravem
-Hana Kučerová-