Zážitkové ubytování

Zažijte na vlastní kůži pobyt v komfortně vybaveném stanu na okraji lesa nebo v dřevěném domečku stojícím přímo na pomezí Národní přírodní rezervace Žehuňská obora. Zaručujeme neopakovatelnou atmosféru, která Vám vezme dech při každém východu a západu slunce.

Tiny house

V našem novém tiny housu zažijete opravdové spojení s přírodou v maximálním komfortu. Že to nejde dohromady? Přijeďte se přesvědčit a zažijte zdejší neopakovatelnou atmosféru.

Kompletní vybavení a outdoorové sociální zázemí. Ubytování až pro 4 osoby. Cena za osobu a noc 2 225 Kč. Snídani do postele (150 Kč/osobu), unikátní prohlídka fauny a flóry v oboře Kněžičky (500 Kč).

rezervace zde

Glamping

Tak takové stanování si dáte líbit! Utábořte se v luxusním glampingovém stanu pro dva, který jsme pro vás postavili na kraji lesa s neodolatelným výhledem na Žehuň. Vedle stanu najdete stylové outdoorové sociální zázemí. Každý východ i západ slunce je tu zážitkem!

Cena za osobu a noc je 1 975 Kč. Za malý příplatek můžete mít snídani až do postele (150 Kč/osobu) nebo s průvodcem vyrazit na unikátní prohlídku fauny a flóry v oboře Kněžičky (500 Kč).

rezervace zde