Hotel Obora

Nabízíme ubytování v srdci hraběcí obory pro 44 hostů. V hotelu se nachází stylově zařízená restaurace a bar s kapacitou 60 míst.
Areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb.

Cena ubytování

ubytování včetně snídaně cena za noc
Dvoulůžkový pokoj 1 900 Kč
Jedna osoba v dvoulůžkovém pokoji 1 350 Kč
Trojlůžkový pokoj 2 650 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou (pro 5 osob) 3 900 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou (pro 6 osob), depandance 3 900 Kč

Vybavení pokojů

V hotelu se nachází dvoulůžkové a trojlůžkové pokoje, většina s balkonem nebo terasou a s vlastním sociálním zařízením. Pokoje v přízemí mají sdílené soc. zařízení. Na každém pokoji je lednice, fén, trezor. K dispozici jsou také apartmány pro více osob, jeden přímo v hotelu, druhý v objektu cca 200 m od hotelu. Dětská přistýlka je za příplatek. V celém objektu je k dispozici Wi-Fi. Parkování přímo u hotelu a zdarma.

Další informace

Po dohodě předem můžeme zajistit organizované vyjížďky na koni, střelbu na asfaltové holuby na vlastní střelnici. Hotel je vhodný pro firemní akce vzdělávacího typu, ale také pro teambuildingy nebo rodinné dny. Využít lze zázemí hotelu i rozsáhlé venkovní prostory obory. Ubytování domácích mazlíčků je možné za příplatek 150 Kč za noc.

Kontakt

V případě zájmu o rezervaci termínu nebo v případě dalších dotazů využijte připraveného kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte přímo: Emílie Benischová, +420 702 196 501, eventy@kinsky-dal-borgo.cz

Děkujeme, zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám na uvedený kontakt.
Chyba při odesílání formuláře. Prosíme, zkuste to znovu.