Obora Kněžičky

Obora Kněžičky je s datem založení 1562 jednou z nejstarších v republice. Našim hostům nabízíme jedinečné ubytování v Hotelu Obora, v luxusním glampingovém stanu nebo v moderním tiny house. Zažijte atmosféru starého dubového lesa v kombinaci s komfortním ubytováním a nevšedními zážitky. Poznejte život v oboře z koňského sedla, zkuste si střelbu na asfaltové holuby nebo vyrazte poznávat krásy okolní přírody.

Hotel Obora

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti někdejšího hraběcího loveckého zámečku Neugebau, který je architektonickou památkou. Hotel disponuje 50 lůžky, jeho součástí je restaurace s krbem a barem, k dispozici je školící místnost vhodná pro pořádání seminářů, worshopů či přednášek pro menší publikum. Samozřejmostí je Wi-Fi v celém objektu a parkování zdarma.

další informace & galerie
další informace & galerie

Svatby

Řekněte si své ano na místě, které bude patřit jen vám. Je libo pod rozlehlou korunou vzrostlého dubu nebo v tichém lese? Připravíme váš svatební den dle přání od A do Z. Svatební obřad, hostinu ve venkovním party stanu nebo v restauraci s praskajícím ohněm v krbu, doprovodný program i ubytování s výtečnou snídaní. Den se s vámi rozloučí romantickým západem slunce nad žehuňským rybníkem a když se poštěstí, zahlédnete i volně se pasoucí daňky či muflony.

více na kinskyweddings.cz

Kontaktujte nás

Emílie Benischová
svatby, firemní akce

+420 702 196 501
svatba@kinsky-dal-borgo.cz

kontaktní formulář
kontaktní formulář