Myslivost

Spravujeme deset honiteb na ploše větší než 8 tisíc hektarů. Nabízíme jedinečné lovecké zážitky all-inclusive včetně zapůjčení veškerého vybavení. Ctíme tradice české myslivosti a pořádáme klasické i netradiční lovy včetně organizace větších loveckých akcí.

Obora Kněžičky

daněk, muflon

Obora Kněžičky je součástí významné přírodní oblasti a tvoří ji přes 600 hektarů nádherných dubových lesů. V unikátním ekosystému obory žije jedinečná populace muflonů a daňků, což skýtá pestré možnosti loveckého vyžití. Trofeje ulovených daňků a muflonů dosahují běžně medailových hodnot a chov těchto druhů zvěře patří dlouhodobě k nejlepším v České republice.

ceník & galerie
ceník & galerie

Bažantnice Luhy

bažant královský, bažant obecný, perlička kropenatá, orebice rudá, krocan divoký

V honitbě Luhy umožňujeme společný lov bažantí zvěře formou 4 – 5 lečí, přičemž roční odlov bažantů se pohybuje v rozmezí 5 000 – 7 000 ks bažantů. Jako zpestření umožňujeme lov kohoutů bažanta královského.

ceník & galerie
ceník & galerie

Ostatní honitby

daněk, muflon, srnec, černá zvěř

Společnost Kinský dal Borgo a.s. je zároveň držitelem honiteb Obora Stará Báň, Kundratice, Štít, Strašov, Vrše, Lišice a Vlčí Pole. Lov zde probíhá v krásném prostředí dubových a borových nížinných lesů. Tyto volné honitby jsou velmi dobře zazvěřeny a lov se tak stává atraktivním zážitkem. U loveckých klientů se k nejoblíbenějším řadí lov srnců a naháňky na černou zvěř.

Kontaktujte nás

Ing. Michal Prouza
ředitel lesního hospodářství

+420 737 215 968
prouza@kinsky-dal-borgo.cz

kontaktní formulář
kontaktní formulář