Nabídkový list (PDF)
Rezervace

Jízdárna Kinských

Tady je každá akce JÍZDA!

Jízdárna Kinských přímo vybízí k pořádání pestrých kulturních, společenských či soukromých akcí. Strategická poloha v centru Chlumce nad Cidlinou, soukromí zámeckého parku a sousedství architektonicky ceněných historických budov utváří jedinečný genius loci.

pódium

prezentační technika

catering

Nabídkový list (PDF)
Rezervace

Karlova Koruna

Korunujte svou akci na zážitek!

Pozvěte své hosty na místo, kde se psala historie. Jedinečné místo pro vaše akce. Nabízíme impozantní prostory Mramorového nebo Sloupového sálu, zámecký park i kapli… Autentická architektura, špičkové služby. To je zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

zámecké sály

zámecký park

Café Orangerie

Nabídkový list (PDF)
Rezervace

Hotel Obora

Přírodě na dotek…

Propadněte jedinečnému kouzlu Obory Kněžičky, která patří mezi jedny z nejstarších v České republice. Nabídněte svým hostům ubytování v Hotelu Obora. Zažijte atmosféru starého dubového lesa v kombinaci s komfortním ubytováním a nevšedními zážitky.

Restaurace

Party stan

Ubytování

Nabídkový list (PDF)
Rezervace

Polesí Luhy

Když chcete něco úplně jiného…

Tady je klid, tady je pohoda. Historická bažantnice uprostřed rozlehlého lužního lesa jen kousek od Chlumce nad Cidlinou poskytuje intimní atmosféru s bohatým zázemím pro každou vaši akci. Využít můžete zdejších pokojů, prostorné verandy s grilem a dalšího vybavení.

Restaurace

Terasa

Ubytování

Nabídkový list (PDF)
Rezervace

Hrad Kost

Tady je každá akce skvost!

Nejzachovalejší gotická pevnost v Čechách láká k nevšednímu zážitku. Uspořádejte svou akci v kulisách časů dávno minulých. Třeba v Sala terrena, kterou nechal na hradě postavit sám Albrecht z Valdštejna nebo na nádvoří s romantickými výhledy.

restaurace

hradní sály

hradní nádvoří

+420 702 196 501

eventy@kinsky-dal-borgo.cz

Rezervační formulář

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme zpět na uvedený kontaktní telefon / e-mail.

Děkujeme, zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám na uvedený kontakt.
Chyba při odesílání formuláře. Prosíme, zkuste to znovu.