Karlova Koruna

Korunujte svou akci na zážitek!

Pozvěte své hosty na místo, kde se psala historie. Jedinečné místo pro vaše akce. Nabízíme impozantní prostory Mramorového nebo Sloupového sálu, zámecký park i kapli… Autentická architektura, špičkové služby. To je zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

zámecké sály

zámecký park

Café Orangerie

Nabídkový list (PDF)

Jízdárna Kinských

Tady je každá akce JÍZDA!

Jízdárna Kinských přímo vybízí k pořádání pestrých kulturních, společenských či soukromých akcí. Strategická poloha v centru Chlumce nad Cidlinou, soukromí zámeckého parku a sousedství architektonicky ceněných historických budov utváří jedinečný genius loci.

pódium

prezentační technika

Nabídkový list (PDF)

Hrad Kost

Tady je každá akce skvost!

Nejzachovalejší gotická pevnost v Čechách láká k nevšednímu zážitku. Uspořádejte svou akci v kulisách časů dávno minulých. Třeba v Sala terrena, kterou nechal na hradě postavit sám Albrecht z Valdštejna nebo na nádvoří s romantickými výhledy.

restaurace

hradní sály

hradní nádvoří

Nabídkový list (PDF)

Hotel Obora

Přírodě na dotek…

Propadněte jedinečnému kouzlu Obory Kněžičky, která patří mezi jedny z nejstarších v České republice. Nabídněte svým hostům autentické ubytování v Hotelu Obora, v luxusním glampingovém stanu nebo v moderním tiny house. Zažijte atmosféru starého dubového lesa.

Restaurace

Party stan

Ubytování

Nabídkový list (PDF)

Polesí Luhy

Když chcete něco úplně jiného…

Tady je klid, tady je pohoda. Historická bažantnice uprostřed rozlehlého lužního lesa jen kousek od Chlumce nad Cidlinou poskytuje intimní atmosféru s bohatým zázemím pro každou vaši akci. Využít můžete zdejších pokojů, prostorné verandy s grilem a dalšího vybavení.

Restaurace

Terasa

Ubytování

Nabídkový list (PDF)

+420 702 196 501

eventy@kinsky-dal-borgo.cz

kontaktní formulář

kontaktní formulář